Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Toner ORINK LSML 1640/NNPANASONIC KX-TS560FXB

LEOV 5L NM/VM
Поголема слика


LEOV 5L NM/VM


( LEOV )
Цена: 2.390 ден.
2.318 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики
Димензии [cm]
  • Висина - 38
  • Ширина - 25
  • Длабочина - 21,5

Болумен [l]

Казан

5l

Емајлиран

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.