Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
AEG WKL 1003 SFavorit 2240 lx

LEOV 80L ekonomik
Поголема слика


LEOV 80L ekonomik


( LEOV )
Цена: 4.750 ден.
4.608 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики
Димензии [cm]
  • Висина - 79
  • Ширина - 44
  • Длабочина - 45

Болумен [l]

Казан

80l

Емајлиран

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.