Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Favorit 2240 lxSTIEBEL ELTRON CNS 150 S

LEOV 80L R

LEOV 80L R


( LEOV )
Цена: 4.990 ден.
4.840 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики
Димензии [cm]
  • Висина - 79
  • Ширина - 44
  • Длабочина - 45

Волумен [l]

Казан

 

80l

Емајлиран

Надворешна регулација на температура

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.