Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PANASONIC KX-TS500FXWToner ORINK LH435

MSI SET-713W wrls. SET
Поголема слика


MSI SET-713W wrls. SET


( M-SAN )
Цена: 1.150 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики

Глушец Безжичен RF
Сензор Оптички
Резолуција (dpi) 1000
Тастатура Безжичен RF
Интерфејс USB

Останати карактеристики

Дополнителни копчиња-Тастатура
- Internet
- Office Апликации
- Мултимедиа
Копчиња - Глушец 7 + scroll
Боја Гранит-Црна
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.