Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Аудио-Видео arrow MAGNAT ULTRA 102
PANASONIC KX-FA52ЕPANASONIC KX-FA54

MAGNAT ULTRA 102
Поголема слика


MAGNAT ULTRA 102


( Magnat )
Цена: 1.786 ден.
1.732 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики
Форма тркалезни
Дијагонала [cm] 10
Јачина [W] 35 (70 max)
Систем двосистемски
 
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Аудио (4)
Видео (0)