Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Аудио-Видео arrow PANASONIC CJ DA1300N
Монтажа - Сплит системМонтажа - Сплит систем

PANASONIC CJ DA1300N
Поголема слика


PANASONIC CJ DA1300N


( Panasonic )
Цена: 3.060 ден.
2.968 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики
Форма тркалезни
Дијагонала [cm] 13
Јачина [W] 45 (140 max)
Систем двосистемски
 
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Аудио (4)
Видео (0)