Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Камери arrow PANASONIC DMC FZ28E-K
FAVORIT 4 - Ј LUXPLAMEN Kaloreks 60

PANASONIC DMC FZ28E-K
Поголема слика


PANASONIC DMC FZ28E-K


( Panasonic )
Цена: 21.990 ден.
21.330 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики
Резолуција [Mpix] 10,1
Оптички зум 18х
Дигитален зум
Батерија 2хАА / 2хАА rechargable
Тип на мемориска картичка SD/SDHC/MMC
Внатрешна меморија [MB] 50
Снимање на видео клипови да
Снимање аудио да
Репродуцирање видео/аудио да
AV излез да
 

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Дигитални камери (0)
Дигитални фото апарати (1)