Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Аудио-Видео arrow SONY XS-F1327
MAGNAT ULTRA 102Toner ORINK LLEX-203/204

SONY XS-F1327
Поголема слика


SONY XS-F1327


( SONY )
Цена: 1.790 ден.
1.736 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики
Форма тркалезни
Дијагонала [cm] 13
Јачина [W] 35 (150 max)
Систем двосистемски
 
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Аудио (4)
Видео (0)