Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Vivax ACP-18CH50AERVivax ACP-12CH35AUJI

PLAMEN 850 GLASS
Поголема слика


PLAMEN 850 GLASS


( Plamen )
Цена: 25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 82,5
  • Ширина - 84,5
  • Должина - 62
Ложиште [cm]
  • Висина - 30
  • Ширина - 25
  • Должина - 47
Маса [Kg] 133
Номинална јачина [KW] 8
Одвод за чад - дијаметар [mm] 120
Димензии на релна
  • Висина - 30
  • Ширина - 40
  • Должина - 45
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Страна на извод за чад Лева/Десна
Боја Бела/Сина/Црвена/Крем
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.