Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Gorenje BO5203AX + ECT610ESCFAVORIT 4 - Ј LUX

PLAMEN Franklin
Поголема слика


PLAMEN Franklin


( Plamen )
Цена: 20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 80
  • Ширина - 86
  • Должина - 63
Ложиште [cm]
  • Висина - 26
  • Ширина - 55
  • Должина - 31
Маса [Kg] 144
Номинална јачина [KW] 10
Одвод за чад - дијаметар [mm] 150
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.