Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PRITY AC W20TOSHIBA RAS-B13N3KV2-E Suzumi Plus

PLAMEN Barun Termo
Поголема слика


PLAMEN Barun Termo


( Plamen )
Цена: 54.990 ден.
44.950 ден.
Со попуст од: 10.040 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Димензии [cm]
  • Висина - 84
  • Ширина - 72,8
  • Должина - 52
Маса [Kg] 196
Моќност на котел за парно [KW] 10
Моќност на камин [KW] 10
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Отвор за ложиште [cm]
  • Висина - 35
  • Ширина - 56
Отвор за одвод на чад [cm] 18
Максимален работен притиско [bar] 2


Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.