Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување





Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители




PDFПечатењеE-mail
PRITY TCPRITY AC W20

PRITY ATC
Поголема слика


PRITY ATC


( PRITY )
Цена: 51.990 ден.
50.430 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Димензии [cm]
  • Висина - 68
  • Ширина - 108
  • Должина - 70
Ложиште[cm]
  • Висина - 33
  • Ширина - 90
  • Должина - 58
Маса [Kg] 141
Моќност на камин [KW] 14
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен





Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.