Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PLAMEN Tena Termo
PRITY ATCPLAMEN Barun Termo

PLAMEN Tena Termo
Поголема слика


PLAMEN Tena Termo


( Plamen )
Цена: 54.990 ден.
44.950 ден.
Со попуст од: 10.040 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 75
  • Ширина - 75
  • Должина - 45
Ложиште [cm]
  • Висина - 33,5
  • Ширина - 62
  • Должина - 34
Маса [Kg] 179
Максиминална јачина [KW] До 10 моќност на камин + 10 моќност на котел
Одвод за чад - дијаметар [mm] 150
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (52)