Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
FAVORIT 22 - Ј LUXGorenje BO75SY2B

Favorit 12000 BTU Inverter
Поголема слика


Favorit 12000 BTU Inverter


( Favorit )
Цена: 22.590 ден.
19.990 ден.
Со попуст од: 2.600 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики

Капацитет: Ладење W 3200 (1000-3500)
Греење W 3200 (1000-4000)
Енергетска класа: А++/A+
Потрошувачка: Ладење W 1030 (290-1220)
Греење W 980 (290-1550)
Проток на воздух: m3/h
Бучава: Внатрешна единица dB 38-50
Надворешна единица dB 54-62
Работно подрачје -15оC≤T≤43oC
Боја Бела;

Останати карактеристики

Димензии / Тежина

Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm 280×183×779
Нето тежина kg 10
Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm 551×256×760
Нето тежина kg 31
Разладувачки медиум
Freon R410AКоментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.