Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Gorenje IT612ASCGorenje BO71SY2W

Triumph F
Поголема слика


Triumph F


( Skladova tehnika )
Цена: 18.490 ден.
17.566 ден.
Со попуст од: 5.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 1003
  • Ширина - 58
  • Должина - 52
Ложиште [cm]
  • Висина - 
  • Ширина - 
  • Должина - 
Рерна [cm]
  • Висина - 
  • Ширина - 
  • Должина - 
Маса [Kg] 105
Номинална јачина [KW] 15
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Камини (14)
Шпорети на цврсти горива (3)
Камини-шпорети за парно (1)
Вградни камини (4)
Вградни камини за парно (7)
Ќунки (9)
Пелети (0)