Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.


PDFПечатењеE-mail
MAKS ART DECO 9Соларен Колектор 10 БП

Alfa Plam EK 550 Termo 2

Alfa Plam EK 550 Termo 2


( Alfa Plam )
Цена: 11.900 ден.
11.190 ден.
Со попуст од: 710 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина -78
  • Ширина - 96,5
  • Должина - 61,2
Маса [Kg] 91
Номинална јачина [KW] 5
Одвод за чад - дијаметар [mm] 118
Димензии на релна [cm]
  • Висина - 19,5
  • Ширина - 55
  • Должина - 54
Гориво
Дрво, Јаглен
Страна на извод за чад Лева/Десна
Боја Бела
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.