Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX GMX 4.0 20" - Pink
Gorenje DF6116EAEG WKL 2003 S

MAX GMX 4.0 20" - Pink
Поголема слика


MAX GMX 4.0 20" - Pink


( MAX )
Цена: 5.790 ден.
5.190 ден.
Со попуст од: 600 ден.

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала 20"
Челични бандажи
Метални предни и задни кочници
Касетна средна осовина
Полу алиминиумски рачки за кочници
6 брзини

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (29)