Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX QUEENE 24"
Favorit 3159 inoxFAVORIT MBP VL 20

MAX QUEENE 24"
Поголема слика


MAX QUEENE 24"


( MAX )
Цена: 7.690 ден.
7.305 ден.
Со попуст од: 5.00%

Прашајте не за овој производ

24" Велосипед Макс Квини :

  • Дупли алуминиумски бандажи;
  • Метални предни и задни кочници;
  • Полу алиминиумски рачки за кочници;
  • Предна вилушка со амортизер;
  • Заден амортизер;
  • 18 брзини;
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)