Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX URBAN RACER 12" 4.0
PANASONIC CJ DA1300NМонтажа - Сплит систем

MAX URBAN RACER 12" 4.0
Поголема слика


MAX URBAN RACER 12" 4.0


( MAX )
Цена: 3.190 ден.
2.890 ден.
Со попуст од: 300 ден.

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 12"
Задна кочница
Штитник за ланецот
Помошни тркала
Украсно ѕвонче

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)