Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX BUTTERFLY 12" 017
PANASONIC CJ DA1300NMAX URBAN RACER 12" 4.0

MAX BUTTERFLY 12" 017
Поголема слика


MAX BUTTERFLY 12" 017


( MAX )
Цена: 3.090 ден.
2.790 ден.
Со попуст од: 300 ден.

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 12" 
Задна кочница 
Штитник за ланецот 
Помошни тркала 
Предна корпа 
Украсно ѕвонче

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)