Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX PINKI 12" 5.0
VIVAX OH 133003FMAX GTR 12" 5.0

MAX PINKI 12" 5.0
Поголема слика


MAX PINKI 12" 5.0


( MAX )
Цена: 3.590 ден.
3.231 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 12"
Предна и задна кочница
Штитник за ланецот
Помошни тркала
Преден браник
Предна корпа
Задна корпа за кукла
Реси на рачките
Украсно ѕвонче

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (29)