Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.


PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX PINKI 12" 5.0
VIVAX OH 133003FMAX GTR 12" 5.0

MAX PINKI 12" 5.0
Поголема слика


MAX PINKI 12" 5.0


( MAX )
Цена: 3.590 ден.
3.231 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 12"
Предна и задна кочница
Штитник за ланецот
Помошни тркала
Преден браник
Предна корпа
Задна корпа за кукла
Реси на рачките
Украсно ѕвонче

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (29)