Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX SuperMAX 16" 4.0
MAKS 3060 INOXMAKS 3260 INOX

MAX SuperMAX 16" 4.0
Поголема слика


MAX SuperMAX 16" 4.0


( MAX )
Цена: 3.790 ден.
3.490 ден.
Со попуст од: 300 ден.

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 16"
Предна кочница
Задна контра кочница
Штитник за ланецот
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода со држач

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)