Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX RUNNER 4.0 CRN/CRVEN - 29"
MAX SPORTIVO 4.0 20"BLIST Ekonomik LUX LM

MAX RUNNER 4.0 CRN/CRVEN - 29"
Поголема слика


MAX RUNNER 4.0 CRN/CRVEN - 29"


( MAX )
Цена: 6.990 ден.
6.290 ден.
Со попуст од: 700 ден.

Прашајте не за овој производ

26" Велосипед; Големина на рам L, XL; Дупли алуминиумски бандажи; Метални предни и задни кочници; Полу алиминиумски рачки за кочници; 18 брзини Боја:црвенa,

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)