Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX CROSS 5.0 26" NIKEL
Gorenje DK6315XGorenje EM300E

MAX CROSS 5.0  26" NIKEL
Поголема слика


MAX CROSS 5.0 26" NIKEL


( MAX )
Цена: 6.290 ден.
5.661 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Метален рам 17"
Цврста предна вилушка
V brake кочници
18 брзини
Педали со дијамaнтски облик, со лагери
Висококвалитетно седиште "Vader"
Висококвалитетни гуми "Wanda

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (29)