Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX URBAN RACER 16" 4.0
VIVAX OH 133003FМонтажа - Сплит систем

MAX URBAN RACER 16" 4.0
Поголема слика


MAX URBAN RACER 16" 4.0


( MAX )
Цена: 3.490 ден.
3.190 ден.
Со попуст од: 300 ден.

Прашајте не за овој производ

Детски велосипед MAKS TIGER 16":
Големина на тркала: 16’’
Задна кочница
Штитник за ланецот
Помошни тркала

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)