Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX SPORT 4.0 24" - Nikel
MAX SPORTIVA 4.0 20"MAX SPORTIVO 4.0 20"

MAX SPORT 4.0 24" - Nikel
Поголема слика


MAX SPORT 4.0 24" - Nikel


( MAX )
Цена: 6.790 ден.
5.990 ден.
Со попуст од: 800 ден.

Прашајте не за овој производ

24" Велосипед Макс Спорт: Дупли алуминиумски бандажи; Касетна средна осовина; Метални предни и задни кочници; Полу алиминиумски рачки за кочници; 18 брзини

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)