Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX SPORTIVO 4.0 20"
MAX SPORT 4.0 24" - NikelMAX RUNNER 4.0 CRN/CRVEN - 29"

MAX SPORTIVO 4.0 20"
Поголема слика


MAX SPORTIVO 4.0 20"


( MAX )
Цена: 6.790 ден.
5.990 ден.
Со попуст од: 800 ден.

Прашајте не за овој производ

20" Велосипед; Дупли алуминиумски бандажи; Метални предни и задни кочници; Полу алиминиумски рачки за кочници; Предна вилушка со амортизер; 6 брзини; Боја: сина, розова

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)