Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PANASONIC KX-TG2512FXTFavorit 1350 white

MAX GTR 12" 4.0
Поголема слика


MAX GTR 12" 4.0


( MAX )
Цена: 3.390 ден.
3.090 ден.
Со попуст од: 300 ден.

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 12"
Предна и задна кочница
Штитник за ланецот
Помошни тркала
Преден брани
Украсно ѕвонче
Шише за вода со држач

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.