Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.


PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX HONIGAN 5.0 29" со дискови црн
MAX RUNNER 5.0 NIKEL - 29" SO DISKOVIMAX HONIGAN 5.0 29" со дискови син

MAX HONIGAN 5.0 29" со дискови црн
Поголема слика


MAX HONIGAN 5.0 29" со дискови црн


( MAX )
Цена: 9.590 ден.
8.631 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 29"
Метален рам: 18"
Гуми Wanda: 29" x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: Преден и заден диск
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач -  Sunrun
Шифтери на заден менувач - Sunrun 21 speed
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.