Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.


PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX ALPINE 5.0 29" SO DISKOVI
PLAMEN TrenkFAVORIT 12000 BTU

MAX ALPINE 5.0 29" SO DISKOVI
Поголема слика


MAX ALPINE 5.0 29" SO DISKOVI


( MAX )
Цена: 13.990 ден.
12.591 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 29" Алуминиумски рам: 18 Гуми Wanda: 29" x 1,95 Рачки за кочници: Shimano Index EF500 седиште: Vader со М6 Qick Release; Бандажи: дупли алуминиумски Кочници: преден и заден диск Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач - Rapid Fire Shimano Шифтери на заден менувач - Rapid Fire Shimano 21 speed Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.