Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
MAX VENUM 5.0 29"Gorenje BO71SY2B

FAVORIT 5-B
Поголема слика


FAVORIT 5-B


( Favorit )
Цена: 17.590 ден.
15.990 ден.
Со попуст од: 1.600 ден.

Прашајте не за овој производ

FAVORIT 5 - B

 

Зависен шпорет инокс (рерна+стакло керамика, сензори)

Зависна рерна:

- вградни дим.: В/Ш/Д 59/59,5/55 cm
- 6 позиции на контролни склопки
- контролно копче за рерната
- копче за термостат на рерната
- стаклена управувачка табла
- светло во рерната
- една решетка и длабока тава во рерната
- турбо вентилатор
- грејачи: горе-1200 W; доле-1100 W
- грил грејач: 1000 W
- боја: INOX со црно стакло

Зависна стакло-керамичка плоча: 

- вградни димензии: В/Ш/Д 4,1/59/52cm
- 4 зони на готвење
- големина на зоните: (2x145 mm од 1200 W; 2x180 mm од 1800 W)
- приклучна сила-максимална моќ: до 6500 W
- контрола на допир
- заклучување

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.