Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Alfa Plam H70 Favorit
PLAMEN TenaAlfa Plam RUSTIKAL

Alfa Plam H70 Favorit
Поголема слика


Alfa Plam H70 Favorit


( Alfa Plam )
Цена: 26.800 ден.
24.490 ден.
Со попуст од: 2.310 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 85
  • Ширина - 70
  • Должина - 60
Маса [Kg] 127,5
Номинална јачина [KW] 7
Одвод за чад - дијаметар [mm] 120
Димензии на релна
  • Висина - 26
  • Ширина - 33
  • Должина - 44
Гориво
Дрво, Јаглен
Страна на извод за чад Лева/Десна
Боја Бела
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (64)