Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Alfa Plam 90H Dominant
Alfa Plam 90H FavoritPRITY FG W15 - Granit

Alfa Plam 90H Dominant
Поголема слика


Alfa Plam 90H Dominant


( Alfa Plam )
Цена: 30.300 ден.
28.090 ден.
Со попуст од: 2.210 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 85
  • Ширина - 90
  • Должина - 60
Маса [Kg] 146
Номинална јачина [KW] 8
Одвод за чад - дијаметар [mm] 120
Димензии на релна
  • Висина - 26
  • Ширина - 46
  • Должина - 44
Гориво
Дрво, Јаглен
Страна на извод за чад Лева/Десна
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (64)