Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Alfa Plam R 46 De Lux 2
Соларен Колектор 20 БПPRITY FG

Alfa Plam R 46 De Lux 2
Поголема слика


Alfa Plam R 46 De Lux 2


( Alfa Plam )
Цена: 16.700 ден.
15.690 ден.
Со попуст од: 1.010 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина -85
  • Ширина - 91,5
  • Должина - 56,5
Маса [Kg] 91
Номинална јачина [KW] 5
Одвод за чад - дијаметар [mm] 118
Димензии на релна [cm]
  • Висина - 18,5
  • Ширина - 46
  • Должина - 48
Гориво
Дрво, Јаглен
Страна на извод за чад Лева/Десна
Боја Кафеава
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (64)