Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Alfa Plam R 46 Elegant t 2
Gorenje DT6SY2BСоларен Колектор 20 БП

Alfa Plam R 46 Elegant t 2
Поголема слика


Alfa Plam R 46 Elegant t 2


( Alfa Plam )
Цена: 16.400 ден.
15.290 ден.
Со попуст од: 1.110 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина -85
  • Ширина - 91,5
  • Должина - 56,5
Маса [Kg] 91
Номинална јачина [KW] 5
Одвод за чад - дијаметар [mm] 118
Димензии на релна [cm]
  • Висина - 18,5
  • Ширина - 46
  • Должина - 48,5
Гориво
Дрво, Јаглен
Страна на извод за чад Лева/Десна
Боја Бела
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (64)