Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.


PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Alfa Plam R 46 Elegant t 2
Gorenje DT6SY2BСоларен Колектор 20 БП

Alfa Plam R 46 Elegant t 2
Поголема слика


Alfa Plam R 46 Elegant t 2


( Alfa Plam )
Цена: 16.400 ден.
15.290 ден.
Со попуст од: 1.110 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина -85
  • Ширина - 91,5
  • Должина - 56,5
Маса [Kg] 91
Номинална јачина [KW] 5
Одвод за чад - дијаметар [mm] 118
Димензии на релна [cm]
  • Висина - 18,5
  • Ширина - 46
  • Должина - 48,5
Гориво
Дрво, Јаглен
Страна на извод за чад Лева/Десна
Боја Бела
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (64)