Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PRITY FG W20
CARRIER 42EQV035MPRITY C W18

PRITY FG W20
Поголема слика


PRITY FG W20


( PRITY )
Цена: 45.990 ден.
44.610 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 115
  • Ширина - 65
  • Должина - 55
Ложиште[cm]
  • Висина - 27
  • Ширина - 40
  • Должина - 38
Маса [Kg] 187
Моќност на котел за парно [KW] 20
Моќност на камин [KW] 6
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (52)