Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PRITY FG W15 - Granit
PLAMEN BARUN InsertPRITY WDW 24

PRITY FG W15 - Granit
Поголема слика


PRITY FG W15 - Granit


( PRITY )
Цена: 31.990 ден.
31.030 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 97
  • Ширина - 55
  • Должина - 53
Ложиште[cm]
  • Висина - 27
  • Ширина - 40
  • Должина - 38
Маса [Kg] 136
Моќност на котел за парно [KW] 15
Моќност на камин [KW] 5
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (52)