Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PRITY ATC W20
PRITY C W28FAVORIT 48000 BTU

PRITY ATC W20
Поголема слика


PRITY ATC W20


( PRITY )
Цена: 66.990 ден.
59.990 ден.
Со попуст од: 7.000 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 81
  • Ширина - 109
  • Должина - 81
Маса [Kg] 194
Моќност на котел за парно [KW] 20
Моќност на камин [KW] 5
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)