Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Alfa Plam TERM 27
TOSHIBA RAS-B13N3KV2-E Suzumi PlusPANASONIC CU/CS XE-12QKE

Alfa Plam TERM 27
Поголема слика


Alfa Plam TERM 27


( Alfa Plam )
Цена: 55.100 ден.
53.490 ден.
Со попуст од: 1.610 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Димензии [cm]
  • Висина - 850
  • Ширина - 900
  • Должина - 600
Маса [Kg] 195
Моќност на котел за парно [KW] 20
Моќност на камин [KW] 7
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (64)