Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Alfa Plam TERM 20
PLAMEN Barun Insert TermoAlfa Plam - LUCA

Alfa Plam TERM 20
Поголема слика


Alfa Plam TERM 20


( Alfa Plam )
Цена: 49.600 ден.
48.150 ден.
Со попуст од: 1.450 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Димензии [cm]
  • Висина - 850
  • Ширина - 900
  • Должина - 600
Димензии на рерна [cm]
  • Висина - 260
  • Ширина - 460
  • Должина - 440
Моќност на котел за парно [KW] 14
Моќност на камин [KW] 9
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (64)