Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Alfa Plam TERM 20
PLAMEN Barun Insert TermoAlfa Plam - LUCA

Alfa Plam TERM 20
Поголема слика


Alfa Plam TERM 20


( Alfa Plam )
Цена: 49.600 ден.
48.150 ден.
Со попуст од: 1.450 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Димензии [cm]
  • Висина - 850
  • Ширина - 900
  • Должина - 600
Димензии на рерна [cm]
  • Висина - 260
  • Ширина - 460
  • Должина - 440
Моќност на котел за парно [KW] 14
Моќност на камин [KW] 9
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (64)