Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PRITY CY
Plamen 850 TERMO GLASSPRITY A W16

PRITY CY
Поголема слика


PRITY CY


( PRITY )
Цена: 38.990 ден.
37.820 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Димензии [cm]
  • Висина - 72
  • Ширина - 66
  • Должина - 57
Ложиште[cm]
  • Висина - 34
  • Ширина - 53
  • Должина - 47
Маса [Kg] 114
Моќност на камин [KW] 15
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (43)