Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PRITY WDW 29
PLAMEN EkoPRITY C W18

PRITY WDW 29
Поголема слика


PRITY WDW 29


( PRITY )
Цена: 43.990 ден.
41.990 ден.
Со попуст од: 2.000 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Димензии [cm]
  • Висина - 115
  • Ширина - 65
  • Должина - 55
Ложиште[cm]
  • Висина - 
  • Ширина - 
  • Должина - 
Маса [Kg] 183
Моќност на котел за парно [KW] 29
Моќност на камин [KW] 8
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (43)