Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Климатизери arrow VIVAX 18CH50AERI
PRITY CYPRITY A W16

VIVAX 18CH50AERI
Поголема слика


VIVAX 18CH50AERI


( VIVAX )
Цена: 39.990 ден.
38.390 ден.
Со попуст од: 1.600 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики

Капацитет: Ладење W 5280 [1850-6180]
                  Греење W 5570 [1380-6800]
Енергетска класа: A++/А+
Потрошувачка: Ладење W 1547
                        Греење W 1500
Проток на воздух: m3/h 750
Капацитет на одвлажнување: L/h 1,8
Бучава: Внатрешна единица dB 42
             Надворешна единица dB 55
Работно подрачје -15оC≤T≤50oC

Останати карактеристики

Димензии / Тежина

Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm 319×215×965
                              Нето тежина kg 10,7
Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm 554×333×800
                              Нето тежина kg 37,8
Wi-Fi dongle опционално
Разладувачки медиум
Freon R410A

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Инвертер Климатизери (14)
Сплит систем Климатизери (6)
Подвижни климатизери (0)
Монтажа климатизери (5)