Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Климатизери arrow Favorit 18000 BTU Inverter
PLAMEN BARUN InsertPlamen 850 TERMO GLASS

Favorit 18000 BTU Inverter

Favorit 18000 BTU Inverter


( Favorit )
Цена: 34.990 ден.
33.690 ден.
Со попуст од: 1.300 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики

Капацитет: Ладење W 5100 (1800-5700)
Греење W 5100 (1800-6500)
Енергетска класа: А++/A+
Потрошувачка: Ладење W 1030 (290-1220)
Греење W 980 (290-1550)
Проток на воздух: m3/h
Бучава: Внатрешна единица dB 40-54
Надворешна единица dB 54-65
Работно подрачје -15оC≤T≤43oC
Боја Бела;

Останати карактеристики

Димензии / Тежина

Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm 280×200×898
Нето тежина kg 11
Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm 605×290×780
Нето тежина kg 40,5
Разладувачки медиум
Freon R410AКоментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Инвертер Климатизери (6)
Сплит систем Климатизери (6)
Подвижни климатизери (0)
Монтажа климатизери (5)