Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Vivax ACP-18CH50AERPLAMEN 850 GLASS

Vivax ACP-12CH35AEMI R32
Поголема слика


Vivax ACP-12CH35AEMI R32


( VIVAX )
Цена: 24.990 ден.
19.990 ден.
Со попуст од: 5.000 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Енергетска класа за греење: A++,

Енергетска класа за ладење:A+,

Капацитет на ладење : 3520W(1080-4100)W

SEER коефициент: 6,1,

Капацитет на греење : 3810W(880-4220)W

SCOP коефициент: 4,0,

Еколошки плин: R32,

Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 1237,

Работи на температура од: -15°C≤T≤50°C,

Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 964,

Проток на воздух [m3/h]: 600,

останати карактерситики: timer, Turbo mode, soft start, sleep mode, самодијагностика на грешки, auto mode, auto restart, заштитен вентил на надворешната единица,

Wi Fi Ready, био филтер, LED екран, фитлер против прав

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.