Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PLAMEN TenaVivax ACP-12CH35AERI GOLD R32

FAVORIT 24000 BTU
Поголема слика


FAVORIT 24000 BTU


( Favorit )
Цена: 29.480 ден.
28.690 ден.
Со попуст од: 790 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики

Капацитет: Ладење W 6450
                  Греење W 6590
Енергетска класа: A / A
Потрошувачка: Ладење W 2010
                        Греење W 1825


Бучава: Внатрешна единица dB 45-49
             Надворешна единица dB ≤60
Работно подрачје -7оC≤T≤43oC
Авто рестарт Да
Sleep mode Да

Останати карактеристики

Димензии / Тежина

Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm 313×202×1033
                              Нето тежина kg 14
Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm 650×307×902
                              Нето тежина kg 49
Разладувачки медиум
Freon R41A

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.