Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Toner ORINK LSML-T104/NNPANASONIC KX-TS580FXW

LEOV 10L NM/VM
Поголема слика


LEOV 10L NM/VM


( LEOV )
Цена: 2.590 ден.
2.512 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики
Димензии [cm]
  • Висина - 41
  • Ширина - 29
  • Длабочина - 25,5

Болумен [l]

Казан

10l

Емајлиран

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.